WooCommerce - Extensions - WooCommerce Bookings - en to nl translation catalogue (723 entries)

note: translators: %s: booking object
en: The booking object could not be read. This probably means the booking no longer exists or does not match the expected type. Here is the booking object: %s
nl: Het boekingsobject kan niet worden gelezen. Dit betekent waarschijnlijk dat de boeking niet meer bestaat of niet van het verwachte type is. Dit is het boekingsobject: %s

[ctx: Booking date format parsed by date]
note: translators: Booking date format parsed by date
en: M d, Y @ h:i A
nl: M d, J @ u:m

note: translators: 1: event ID
en: with an Event ID: %s
nl: met een gebeurtenis-ID: %s

note: translators: 1: error 2: booking ID
en: Error while adding/updating Google event, %1$s for booking #%2$d
nl: Fout bij het toevoegen/bijwerken van Google-gebeurtenissen, %1$s voor boekingsnummer%2$d

note: translators: 1: settings URL with opening <a> tag 2: closing </a> tag
en: Please verify that your Google Calendar %1$ssettings%2$s are correct
nl: Controleer of je Google Agenda-%1$sinstellingen%2$s juist zijn ingesteld.

note: translators: 1: booking ID 2: event ID
en: Booking #%1$d successfully synced to Google Calendar with an Event ID: %2$s
nl: Boekingsnummer %1$d is gesynchroniseerd met Google Agenda met een gebeurtenis-ID: %2$s

note: translators: %1$s - opening <p> tag, %2$s - closing </p> tag, %3$s - opening <a> tag, %4$s - closing </a> tag
en: %1$sTo sync with Google Calendar using an app provided by WooCommerce.com, click the "Connect with Google" button below to authorize access to your Google calendar. For more details, refer the %2$sofficial documentation%3$s.%4$s
nl: %1$sOm Google Agenda te synchroniseren met een app van WooCommerce.com, klik je op de knop 'Verbinding maken met Google' hieronder en sta je toegang tot je Google Agenda toe. Raadpleeg de %2$sofficiële documentatie%3$s voor meer informatie.%4$s

en: Google Calendar:
nl: Google Agenda

note: translators: %1s: support link start tag, %2s: support link end tag
en: If things aren't going quite as expected, we're happy to help -- please %1$1sreach out to our support team%2$2s.
nl: Gaat niet alles naar wens? We helpen je graag! %1$1sNeem contact op met onze ondersteuning%2$2s.

en: Saving will also sync to Google Calendar
nl: Als je opslaat, wordt er ook gesynchroniseerd met Google Agenda

en: at
nl: bij

en: Notes
nl: Notities

en: Google Calendar was disconnected because authentication keys were changed. Please connect again.
nl: De koppeling met Google Agenda is verbroken omdat de verificatiesleutels zijn veranderd. Koppel opnieuw.

en: left
nl: over

en: Edit booking
nl: Bewerk boeking

en: It looks like these days are booked and no longer available, please try again with different days.
nl: Het lijkt erop dat deze dagen zijn volgeboekt en niet langer beschikbaar zijn. Probeer het opnieuw met andere dagen.

en: Create from a blank template
nl: Creëer vanuit een leeg sjabloon

en: Start from scratch
nl: Begin met schone lei

note: translators: 1: opening link 2: closing link.
en: Or, if you know your business like we think you do and you are confident in filling in an array of settings, be our guest! We have %1$sdocumentation%2$s to assist you.
nl: Of, als je je bedrijf kent zoals wij denken dat je doet en je een reeks instellingen zelf kunt invullen, ga dan je gang! We hebben %1$sdocumentatie%2$s die je kan helpen.

en: Get started from scratch
nl: Vanuit het niets starten

en: Use template
nl: Sjabloon gebruiken

en: Booking features utilized
nl: Gebruikte boekingsfuncties

en: Scenario
nl: Scenario’s

en: Choose a template option below and get started quickly with your online bookings. 👇
nl: Kies hieronder een sjabloonoptie en ga snel aan de slag met je online boekingen. 👇

en: Get started quickly with a template
nl: Ga snel van start met een sjabloon

en: Something went wrong, please try again.
nl: Er ging iets fout, probeer het opnieuw.

en: Add Product
nl: Product toevoegen

note: translators: 1: Anchor tag open tag html 2: Anchor tag close tag html
en: Bookings now includes bookable product templates that can be imported to more easily set up new bookable products. %1$sClick here%2$s to learn more about them.
nl: Boekingen bevat nu sjablonen voor boekbare producten die kunnen worden geïmporteerd om eenvoudiger nieuwe boekbare producten in te stellen. %1$sKlik hier voor meer informatie hierover.%2$s

en: Notification
nl: Melding

en: Create Booking
nl: Boeking aanmaken

en: View Booking Calendar &rarr;
nl: View Booking Calendar →

en: If there are multiple rules with the same priority, then the order of the rules is considered. In this case the rule with the higher order will take precedence over the rule with the lower order.
nl: Als er meerdere regels met dezelfde prioriteit zijn, wordt er rekening gehouden met de volgorde van de regels. In dit geval heeft de regel die hoger in de volgorde staat voorrang over de regel die lager in de volgorde staat.

en: A lower priority rule will always override a higher priority rule e.g. 9 overrides 10.
nl: Een regel met lagere prioriteit overschrijft altijd een regel met een hogere prioriteit (bijv. 9 overschrijft 10).

en: For more information on setting up store availability rules, please see our %1$sdocumentation%2$s.
nl: Raadpleeg onze %1$sdocumentatie%2$s over meer informatie over het instellen van de beschikbaarheidsregels van je winkel.

en: This section will set the availability of your store (e.g. open and closed hours). All bookable products will adopt your store's availability.
nl: In dit gedeelte stel je de beschikbaarheid van je winkel in (zoals openingstijden). Alle reserveerbare producten worden aangepast aan de beschikbaarheid van je winkel.

en: Error: Resource not found, please try again
nl: Fout: Bron niet gevonden, probeer het opnieuw

en: Sorry, the selected block is no longer available for %1$s. Please choose another block.
nl: Sorry, de gekozen tijd is niet beschikbaar%1$s Please choose another block.

en: Next Month
nl: Volgende maand

en: Previous Month
nl: Vorige maand

en: Please wait, the latest available slots are being processed in the background.
nl: Even geduld, de meest recente beschikbare plekken worden op de achtergrond verwerkt.

en: Google Events
nl: Google-gebeurtenissen

en: Availability Rules
nl: Beschikbaarheidsregels

en: You are not authorized to perform this action
nl: Je bent niet gemachtigd deze actie uit te voeren

en: No slots available.
nl: Geen plaatsen beschikbaar.

en: This month is unavailable
nl: Deze maand is niet beschikbaar

en: This month is fully booked and unavailable
nl: Deze maand is volgeboekt en niet beschikbaar

en: This month is available
nl: Deze maand is beschikbaar

en: Error: The booking product details are missing.
nl: Fout: De gegevens van het reserveringsproduct ontbreken.

en: Please refresh the page and try again.
nl: Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
nl: Je hebt geen toestemming om dit item te bewerken.

en: Click the "Export" button to export this product, it's settings, as well as any applicable resources, persons, and global availability rules. This will create a ZIP file that will then be downloaded to your local device to help WooCommerce support troubleshoot your bookings setup, if needed.
nl: Klik op de knop 'Exporteren' om dit product, de instellingen en toepasselijke resources, personen en regels voor wereldwijde beschikbaar te exporteren. Er wordt dan een zip-bestand aangemaakt dat wordt gedownload op je lokale toestel om WooCommerce-support te helpen je instellingen voor reserveringen te herstellen.

en: Unable to export!
nl: Kan niet exporteren!

en: This booking product does not exist!
nl: Dit reserveringsproduct bestaat niet!

en: Unauthorised request, please try again.
nl: Niet-goedgekeurd verzoek, probeer opnieuw.

en: Export
nl: Exporteren

en: The booking duration has been set to 24 as a duration greater than 24 hours is not allowed when Availability is "not-available by default".
nl: De reserveringsduur is ingesteld op 24 uur. Dit is omdat een duur van langer dan 24 uur niet is toegestaan wanneer de beschikbaarheid is ingesteld op 'standaard-niet-beschikbaar’.

en: A duration greater than 24 hours is not allowed when Availability is "not-available by default".
nl: Een duur van langer dan 24 uur is niet toegestaan wanneer de beschikbaarheid is ingesteld op 'standaard-niet-beschikbaar'.

en: When enabled any changes to the event description must be done from the WooCommerce Bookings event. Any changes made directly to the event description in Google Calendar will be lost when data is synced.
nl: Indien ingeschakeld moeten alle wijzigingen aan een actiebeschrijving worden doorgevoerd in de WooCommerce Bookings-actie. Alle wijzigingen rechtstreeks in de actiebeschrijving in Google Agenda gaan verloren als gegevens worden gesynchroniseerd.

en: Enable overwrite
nl: Overschrijven inschakelen

en: Overwrite Description
nl: Beschrijving overschrijven

en: View order &rarr;
nl: Bestelling weergeven →

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce Bookings template pages.
nl: Deze sectie toont alle bestanden die de standaard WooCommerce sjabloonpagina's overschrijven.

en: WooCommerce Bookings template overrides
nl: Overgeschreven WooCommerce Bookings-sjablonen

en: Maximum duration needs to be greater than or equal to the minimum duration.
nl: De maximale duur moet langer zijn dan of gelijk zijn aan de minimale duur.

en: Minimum duration needs to be less than or equal to maximum duration.
nl: De minimale duur moet korter zijn dan of gelijk zijn aan de maximale duur.

en: Customer Information
nl: Klantgegevens

en: This setting is being overridden at the resource level.
nl: Deze instelling wordt overschreven op hulpmiddel-niveau.

en: Check this to delete an event from Google Calendar when the corresponding store availability is deleted.
nl: Vink dit aan om een afspraak uit de Google Agenda te wissen wanneer de bijbehorende winkelbeschikbaarheid is verwijderd.

en: Delete Events from Google Calendar
nl: Afspraken wissen uit Google Agenda

en: Deletion Preference
nl: Verwijdervoorkeuren

en: Date should be of the format yyyy-mm-dd and cannot be empty.
nl: Datum moet de indeling jjjj-mm-dd hebben en mag niet leeg worden gelaten.

en: Start date cannot be greater than end date.
nl: Startdatum kan niet hoger dan einddatum zijn.

en: "Start and end date" should be of the format yyyy-mm-dd and cannot be empty.
nl: 'Start- en einddatum' moeten de indeling jjjj-mm-dd hebben en mogen niet leeg worden gelaten.

en: Invalid request!
nl: Ongeldig verzoek!

en: Connect with custom Google app
nl: Verbinding maken met een aangepaste Google app

en: Please fill out all required fields from above and save changes.
nl: Vul alle verplichte velden hierboven in en sla de wijzigingen op.

en: Select your Calendar.
nl: Selecteer je agenda.

en: Connected Calendar Settings
nl: Instellingen gekoppelde agenda

en: Enter the Google Client Secret associated with your Calendar API app.
nl: Voer de Google Client Secret gekoppeld aan je agenda-API-app, in.

en: Enter the Google Client ID associated with your Calendar API app.
nl: Voer de Google Client-ID gekoppeld aan je agenda-API-app, in.

en: Client ID
nl: Client-ID

en: Connect with a custom Google Calendar App
nl: Verbinding maken met een aangepaste Google Agenda-app

note: translators: 1: href link to list of bookings, 2: booking post type link
en: <a href="%1$s">Add or edit a product</a> to manage bookings in the Product Data section for individual products and then go to the <a href="%2$s" target="_blank">Bookings page</a> to manage them individually.
nl: <a href="%1$s">Voeg een product toe of bewerk er een</a> om reserveringen bij Productgegevens per product te beheren, en ga vervolgens naar de pagina <a href="%2$s" target="_blank">Reserveringen</a> om iedere reservering afzonderlijk te beheren.

en: Bookings has been activated!
nl: Bookings is geactiveerd!

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
nl: Exemplaren van deze klasse zonder serienummer weergeven is verboden.

en: Cloning is forbidden.
nl: Klonen is verboden.

en: Premium Support
nl: Premium Klantenservice

en: Visit Premium Customer Support
nl: Bezoek de Premium-klantenservice

en: Docs
nl: Documentatie

en: View Documentation
nl: Bekijk documentatie

note: translators: %s WC download URL link.
en: Bookings requires WooCommerce to be installed and active. You can download %s here.
nl: WooCommerce moet geïnstalleerd en actief zijn om Bookings te gebruiken. Je kan %s hier downloaden.

en: Your browser must support JavaScript in order to make a booking.
nl: Uw browser moet Javascript ondersteunen, om een boeking te kunnen doen.

note: translators: 1: person count
en: %d Persons
nl: %d Personen

note: translators: %s: timezone name
en: in timezone: %s
nl: in tijdzone: %s

en: View my bookings &rarr;
nl: Mijn reserveringen bekijken &rarr;

en: View booking &rarr;
nl: Bekijk boeking &rarr;

note: translators: 1: booking id
en: Booking #%s
nl: Reserveringsnr.%s

en: My Bookings
nl: Mijn reserveringen

en: No bookings available yet.
nl: Nog geen reserveringen beschikbaar.

en: Go Shop
nl: Naar de winkel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Booked
nl: Geboekt

note: translators: 1: booking start date
en: This is a reminder that your booking will take place on %1$s. The details of your booking are shown below.
nl: Dit is een herinnering aan je reservering op %1$s. De gegevens van je reservering worden hieronder weergegeven.

en: The details of your booking are shown below.
nl: De details van uw boeking, kunt u hieronder vinden.

note: translators: 1: order date
en: Order date: %s
nl: Besteldatum: %s

note: translators: 1: order number
en: Order number: %s
nl: Bestelnummer: %s

note: translators: 1: time zone
en: Time Zone: %s
nl: Tijdzone: %s

note: translators: 1: booking end date
en: Booking End Date: %s
nl: Boeking Eind Datum: %s

note: translators: 1: booking start date
en: Booking Start Date: %s
nl: Boeking Start Datum: %s

note: translators: 1: booking title
en: Booking Type: %s
nl: Boeking Type: %s

note: translators: 1: booking id
en: Booking ID: %s
nl: Boeking ID: %s

note: translators: 1: booking product title
en: Booked: %s
nl: Geboekt. %s

en: The following booking has been cancelled by the customer. The details of the cancelled booking can be found below.
nl: De volgende reservering is door de klant geannuleerd. De gegevens van de geannuleerde reservering worden hieronder weergegeven.

note: translators: 1: booking start date
en: This is a reminder that your booking will take place on %1$s.
nl: Dit is een herinnering aan je reservering op %1$s.

en: Your booking has been received and it's pending confirmation. The details of your booking are shown below.
nl: Uw reservering is ontvangen en wacht op bevestiging. De gegevens van je reservering worden hieronder weergegeven.

en: Price
nl: Prijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

note: translators: 1: checkout payment url
en: Pay for booking
nl: Betaal Boeking

note: translators: 1: checkout payment url
en: To pay for this booking please use the following link: %s
nl: Om de boeking te betalen, klikt u op de volgende link %s

en: Your booking has been confirmed. The details of your booking are shown below.
nl: Uw boeking is bevestigd. De details van de boeking kunt u hieronder vinden.

en: Please contact us if you have any questions or concerns.
nl: Neemt u gerust contact met ons op als u verdere vragen heeft.

en: We are sorry to say that your booking could not be confirmed and has been cancelled. The details of the cancelled booking can be found below.
nl: We moeten u helaas meedelen, dat uw boeking niet goedgekeurd is, en daarom geannuleerd. Hieronder kunt u meer informatie vinden over de geanulleerde boeking.

note: translators: 1: billing first name translators: 1: customer first name
en: Hello %s
nl: Hallo %s

en: This booking is awaiting your approval. Please check it and inform the customer if the date is available or not.
nl: Deze boeking wacht op bevestiging. Laat de klant zo spoedig weten of de datum beschikbaar is.

note: translators: 1: billing first and last name
en: A new booking has been made by %s. The details of this booking are as follows:
nl: Er is een nieuwe boeking gedaan door %s. De details van de boeking zijn :

note: translators: 1: billing first and last name
en: A booking has been made by %s and is awaiting your approval. The details of this booking are as follows:
nl: Er is een boeking aangemaakt door %s en deze is in afwachting op goedkeuring. De details van de boeking zijn als volgt:

note: translators: 1: a href to booking
en: You can view and edit this booking in the dashboard here: %s
nl: Hier kun je de boeking bekijken en bewerken %s

en: Booking End Date
nl: Boeking Eind Datum

en: Booking Start Date
nl: Boeking Start Datum

en: The following booking has been cancelled. The details of the cancelled booking can be found below.
nl: De volgende reservering is geannuleerd. De gegevens van de geannuleerde reservering worden hieronder weergegeven.

en: Choose a date above to see available times.
nl: Kies hierboven een datum, om de beschikbare tijden te zien.

en: Times are in
nl: Tijden zijn in

en: End
nl: Eind

en: Year
nl: Jaar

en: YYYY
nl: JJJJ

en: F j, Y
nl: j F Y

en: night | nights
nl[0]: nacht
nl[1]: nachten

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: week | weeks
nl[0]: week
nl[1]: weken

en: month | months
nl[0]: maand
nl[1]: maanden

en: Rules with lower priority numbers will override rules with a higher priority (e.g. 9 overrides 10 ). Global rules take priority over product rules which take priority over resource rules. By using priority numbers you can execute rules in different orders.
nl: Regels met lagere prioriteitsnummers overschrijven regels met een hogere prioriteit (bijv. 9 overschrijft 10). Algemene regels gaan voor op productregels, die weer voorgaan op regels voor resources. Door prioriteitsnummers te gebruiken, kan je regels in verschillende volgordes uitvoeren.

en: In Cart
nl: In winkelwagen

en: Complete
nl: Voltooid

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Paid
nl: Betaald

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Pending Confirmation
nl: In afwachting van bevestiging

en: Unpaid
nl: Onbetaald

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Booking Time
nl: Boeking Tijd

en: Booking Date
nl: Boeking Datum

en: Partially Paid
nl: Deels betaald

note: translators: 1: count, 2: count
en: Partially Paid <span class="count">(%s)</span> | Partially Paid <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Deels betaald <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Deels betaald <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Partially Paid
nl: Deels betaald

en: Only applies to options which use quantity based prices.
nl: Alleen van toepassing op opties die prijzen op basis van aantal gebruiken.

en: Bookings: Multiply cost by block count
nl: Boeking: Vermenigvuldig alle kosten per block

en: Bookings: Multiply cost by person count
nl: Boeking : Vermenigvuldig alle kosten per aantal personen

en: Your booking is awaiting confirmation. You will be notified by email as soon as we've confirmed availability.
nl: Uw boeking is in afwachting op goedkeuring. U wordt op de hoogte gesteld met een e-mail als deze is goedgekeurd. Dit doen wij zo spoedig mogelijk.

en: Your booking has been confirmed. Thank you.
nl: Uw boeking is bevestigd. Hartelijk bedankt.

en: This order is awaiting confirmation from the shop manager
nl: Deze bestelling wacht op goedkeuring van de shop manager

en: This gateway requires no configuration.
nl: Deze gateway heet geen configuratie nodig

en: This is fictitious payment method used for bookings that requires confirmation.
nl: Dit is een fictieve betalingsopties die bevestigd moet worden.

en: Request Confirmation
nl: Bevestiging nodig

en: Check booking availability
nl: Controleer de beschikbaarheid voor boeking

note: translators: %s: heading confirmation
en: This controls the main heading contained within the email notification for Pending confirmation bookings. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt het de titel voor een boeking die bevestigd moet worden. Laat leeg om het standaard titel te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Email Heading (Pending confirmation)
nl: Emailkop (wacht op bevestiging)

note: translators: %s: subject confirmation
en: This controls the email subject line for Pending confirmation bookings. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt het e-mailonderwerp voor een boeking die bevestigd moet worden. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Subject (Pending confirmation)
nl: Onderwerp (Pending confirmation)

en: [{blogname}] A new booking for {product_title} (Order {order_number}) is awaiting your approval - {order_date}
nl: [{blogname}] Een nieuwe reservering voor {product_title} (Order {order_number}) wacht op je bevestiging: {order_date}

en: [{blogname}] New booking for {product_title} (Order {order_number}) - {order_date}
nl: [{blogname}] Nieuwe boeking {product_title} (Order {order_number}) - {order_date}

en: Confirm booking
nl: Bevestig Boeking

en: New booking
nl: Nieuwe Boeking

en: New booking emails are sent to the admin when a new booking is created and paid. This email is also received when a Pending confirmation booking is created.
nl: Boeking e-mails worden verzonden als de klant heeft geboekt en betaald heeft. Ook ontvangt de admin een e-mail als ze een bevestiging moeten doen.

en: [{blogname}] A reminder about your booking of {product_title}
nl: [{blogname}] Een herinnering aan uw boeking, "{product_title}"

en: Booking reminders are sent to the customer to remind them of an upcoming booking.
nl: Boeking herinneringen worden naar de klant verstuur als reminder voor de komende boeking.

en: Booking Reminder
nl: Boeking herrinering

en: [{blogname}] Your booking of {product_title} has been received, and it's pending confirmation (Order {order_number}) - {order_date}
nl: [{blogname}] Je reservering van {product_title} is ontvangen, en is in afwachting van bevestiging (Order {order_number}): {order_date}

en: Booking pending confirmation emails are sent when the status of a booking goes to pending confirmation.
nl: E-mails over reserveringsbevestigingen in afwachting worden verstuurd wanneer de status van een reservering wijzigt naar 'in afwachting van bevestiging'.

en: Booking Pending Confirmation
nl: Reservering in afwachting van bevestiging

en: Booking notification emails are sent manually from WooCommerce > Bookings > Send Notification.
nl: Email notificaties worden handmatig verzonden via WooCommerce > Boekingen, Stuur notificatie

en: Booking Notification
nl: Boeking Notificatie

en: [{blogname}] Your booking of {product_title} has been confirmed (Order {order_number}) - {order_date}
nl: [{blogname}] Uw boeking {product_title} (Bestelling{order_number}) - {order_date}

en: Booking confirmed emails are sent when the status of a booking goes to confirmed.
nl: Bevestigings e-mails worden verzonden wanneer de status van een boeking op bevestigd wordt.

en: Booking Confirmed
nl: Boeking bevestigd

en: [{blogname}] Your booking of {product_title} has been cancelled
nl: [{blogname}] Uw Boeking "{product_title}" is geannuleerd.

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Choose which format of email to send.
nl: Kies de te versturen e-mailindeling

en: Email type
nl: E-mailtype

note: translators: %s: heading
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt de kop in de e-mailnotificatie. Laat leeg om de standaard kop te gebruiken: <code>%s</code>.

en: Email Heading
nl: Email titel

note: translators: %s: subject
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt het e-mailonderwerp. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

note: translators: %s: admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
nl: Vul ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail. Standaard <code>%s</code>.

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

en: Enable this email notification
nl: Maak deze e-mail notificatie mogelijk

en: Enable/Disable
nl: Maak mogelijk/onmogelijk

en: [{blogname}] A booking of {product_title} has been cancelled
nl: [{blogname}] Een reservering van {product_title} is geannuleerd

en: Booking Cancelled
nl: Boeking Geannuleerd

en: Booking cancelled emails are sent when the status of a booking goes to cancelled.
nl: Boeking geannuleerd e-mails worden verzonden wanneer de status van een boeking op geannuleerd wordt gezet.

en: Admin Booking Cancelled
nl: Reservering geannuleerd - beheerder

en: Invalid booking person type.
nl: Ongeldig type persoon voor reservering.

note: translators: 1: person type sort order
en: Person Type #%d
nl: Persoon Type #%d

en: Invalid event.
nl: Ongeldig event.

note: translators: %s: Booking date
en: Booking &ndash; %s
nl: Boeking &ndash; %s

en: Sorry, the selected block is not available
nl: Sorry, de gekozen tijd is niet beschikbaar

note: translators: 1: person name 2: minimum persons
en: The minimum %1$s per group is %2$d
nl: Het minimumaantal %1$s per groep bedraagt %2$d

note: translators: 1: person name 2: maximum persons
en: The maximum %1$s per group is %2$d
nl: Het maximumaantal %1$s per groep bedraagt %2$d

note: translators: 1: minimum persons
en: The minimum persons per group is %d
nl: Het minumum aantal personen per groep is %d

note: translators: 1: maximum persons
en: The maximum persons per group is %d
nl: Het maximum aantal personen per groep is %d

en: Sorry, bookings cannot start on this day.
nl: Reserveringen kunnen helaas niet op deze dag beginnen.

note: translators: 1: maximum date
en: The latest booking possible is currently %s.
nl: De laatst mogelijke reservering is momenteel mogelijk op %s.

note: translators: 1: minimum date
en: The earliest booking possible is currently %s.
nl: De vroegst mogelijke reservering is op dit moment mogelijk op %s.

en: You must choose a future date and time.
nl: U moet een datum en tijd in de toekomst kiezen.

en: Time is required - please choose one above
nl: Tijd is verplicht - Kies a.u.b. hierboven

en: Date is required - please choose one above
nl: Datum is verplicht - kies a.u.b. hierboven

en: Duration is required - please enter a duration greater than zero
nl: Tijdsduur is vereist. Vul een tijdsduur groter dan 0 in

en: Please choose a resource type
nl: Kies a.u.b. een hulpmiddel type

en: This block cannot be booked.
nl: Dit blok kan niet worden geboekt.

note: translators: 1: available quantity 2: booking block date
en: There is a maximum of %1$d place remaining on %2$s | There are a maximum of %1$d places remaining on %2$s
nl[0]: Er is nog maximaal %1$d plaats op %2$s
nl[1]: Er zijn nog maximaal %1$d plaatsen op %2$s

note: translators: 1: available quantity
en: There is a maximum of %d place remaining | There are a maximum of %d places remaining
nl[0]: Er is nog maximaal %d plaats beschikbaar
nl[1]: Er zijn nog maximaal %d plaatsen beschikbaar

en: Free
nl: Gratis

note: translators: 1: display price
en: From: %s
nl: Vanaf: %s

en: Book now
nl: Boek nu

en: Check Availability
nl: Controleer Beschikbaarheid

[ctx: Guest string with name from booking order in brackets]
note: translators: 1: guest name
en: %s (Guest)
nl: %s (Gast)

note: translators: 1: booking id 2: old status 3: new status
en: Booking #%1$d status changed from "%2$s" to "%3$s"
nl: Status van reserveringsnr. %1$d gewijzigd van '%2$s' naar '%3$s'

en: Was In Cart
nl: Was in winkelwagen

en: Invalid product.
nl: Onjuist product.

en: Invalid data store.
nl: Ongeldige dataopslag.

en: You cannot trash/delete a resource that has Bookings associated with it.
nl: Je kan geen resource verwijderen waar Bookings aan gekoppeld zijn.

en: Please visit our Bookings FAQs for more information
nl: Ga naar onze veelgestelde vragen over Bookings voor meer informatie

en: You cannot trash/delete a bookable product that has Bookings associated with it.
nl: Je kan geen reserveerbaar product verwijderen waar Bookings aan gekoppeld is.

note: translators: 1: URL to Firstday settings 2: first day of week
en: Set start day from <a href="%1$s">WordPress settings</a> (%2$s)
nl: Startdatum instellen vanuit <a href="%1$s">WordPress-instellingen</a> (%2$s)

en: Set start day from visitor's locale
nl: Startdatum instellen vanuit locatie van de bezoeker

en: Calendar start day
nl: Startdatum agenda

en: Whether to display the current timezone on the calendar frontend
nl: De huidige tijdzone wel of niet weergeven op de front-end van de agenda

en: Display a timezone
nl: Een tijdzone weergeven

note: translators: 1: URL to Timezone String settings
en: <div>Due to the sites current UTC offset selection the timezone above is displaying an estimation.</div><div>To ensure accurate timezone setups, select a location based timezone in the <a href="%1$s">WordPress settings</a>.</div>
nl: <div>Omdat de tijd van de site is ingesteld op de tijd op basis van UTC, is de hierboven weergegeven tijdzone een schatting.</div><div>Om er zeker van te zijn dat de tijdzone-instellingen nauwkeurig zijn, kies je een op locatie gebaseerde tijdzone bij de <a href="%1$s">WordPress-instellingen</a>.</div>

note: translators: 1: URL to Timezone String settings 2: server timezone
en: Display your local time from <a href="%1$s">WordPress settings</a> (%2$s)
nl: Je lokale tijd weergeven vanuit <a href="%1$s">WordPress-instellingen</a> (%2$s)

en: Display visitor's local time
nl: Lokale tijd van de bezoeker weergeven

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Schedule Bookings events, such as reminder emails and auto-completions of bookings, using your site’s configured timezone.
nl: Plan event voor reserveringen, zoals herinneringsmails en automatische aanvulling bij reserveringen, met behulp van de ingestelde tijdzone van je website.

en: Enable Bookings Timezone Calculation
nl: Berekening van tijdzone bij reserveringen inschakelen

note: translators: 1: count, 2: count
en: In Cart <span class="count">(%s)</span> | In Cart <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: In winkelmandje  <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: In winkelmandje  <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: In Cart
nl: In winkelmand

note: translators: 1: count, 2: count
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Cancelled
nl: Geannuleerd

note: translators: 1: count, 2: count
en: Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: in-afwachting-van-bevestiging <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: in-afwachting-van-bevestiging <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Pending Confirmation
nl: in-afwachting-van-bevestiging

note: translators: 1: count, 2: count
en: Un-paid <span class="count">(%s)</span> | Un-paid <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Niet betaald  <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Niet betaald  <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Un-paid
nl: Onbetaald

note: translators: 1: count, 2: count
en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Bevestigd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Bevestigd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Confirmed
nl: Bevestigd

note: translators: 1: count, 2: count
en: Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Betaal &amp; Bevestigd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Betaal &amp; Bevestigd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Paid &amp; Confirmed
nl: Betaald &amp; bevestigd

note: translators: 1: count, 2: count
en: Complete <span class="count">(%s)</span> | Complete <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: afgerond <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: afgerond <span class="count">(%s)</span>

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
nl: Compleet

en: This is where bookings are stored.
nl: Hier worden boekings bewaard.

en: All Bookings
nl: Alle boekings

[ctx: Admin menu name]
en: Bookings
nl: Boekingen

en: Parent Bookings
nl: Bovenliggende hulpmiddelen

en: No Bookings found in trash
nl: Geen boekingen gevonden in de prullenbak

en: No Bookings found
nl: Geen boekingen gevonden

en: Search Bookings
nl: Zoek boekingen

en: View Booking
nl: Bekijk boeking

en: New Booking
nl: Nieuwe Boeking

en: Edit Booking
nl: Bewerk boeking

en: Add New Booking
nl: Nieuwe boeking toevoegen

en: Bookable resources are bookable within a bookings product.
nl: Deze hulpmiddelen zijn te gebruiken, bij een boeking

[ctx: Admin menu name]
en: Resources
nl: Hulpmiddelen

en: Parent Resources
nl: bovenliggende hulpmiddelen

en: No Resource found in trash
nl: geen hulpmiddelen gevonden in de prullenbak

en: No Resource found
nl: geen hulpmiddelen gevonden

en: Search Resource
nl: zoek hulpmiddel

en: View Resource
nl: bekijk hulpmiddel

en: New Resource
nl: nieuw hulpmiddel

en: Edit Resource
nl: Bewerk Hulpmiddel

en: Add New Resource
nl: voeg nieuw hulpmiddel toe

en: Add Resource
nl: voeg hulpmiddel toe

en: Bookable resource
nl: boekbaar middel

en: Bookable resources
nl: Te boeken middelen

en: Person Type
nl: Persoon Type

en: Booking description:
nl: Boeking omschrijving:

note: translators: 1: site name
en: Bookings from %s
nl: Boekingen vanaf %s

en: Booking
nl: Boeking

note: translators: %s URL to edit booking
en: NOTE: this event cannot be edited in Google Calendar. If you need to make changes, <a href="%s" target="_blank">please edit this booking in WooCommerce</a>.
nl: Let op: dit event kan niet worden bewerkt in Google Agenda. <a href="%s" target="_blank">Bewerk deze reservering in WooCommerce</a> om wijzigingen aan te brengen.

en: Booking Type
nl: Boeking type

en: Booking ID
nl: Boeking ID

en: Failed to connect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
nl: Het is niet gelukt om uw account af te sluiten, probeer het later nog eens. Als het probleem aanhoud, zet het Debug Logboek aan, om te kijken wat er gebeurd.

en: Account connected successfully!
nl: Account succesvol aangesloten!

en: Permission denied!
nl: Geen toestemming! (rechten)

en: Account not properly connected, reset successfully!
nl: Account niet juist gekoppeld, reset geslaagd!

en: Failed to disconnect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
nl: Het is niet gelukt om uw account af te sluiten, probeer het later nog eens. Als het probleem aanhoud, zet het Debug Logboek aan, om te kijken wat er gebeurd.

en: Account disconnected successfully!
nl: Account succesvol afgesloten!

en: Disconnect
nl: Verbroken

en: Successfully authenticated.
nl: Succesvol geauthentiseerd.

en: Connect with Google
nl: Connect met Google

en: Select a calendar from the list
nl: Kies een agenda uit de lijst

note: translators: 1: log file path
en: Log Google Calendar events, such as API requests, inside %s
nl: Log Google Kalender, API aanvragen, %s

en: Enable logging
nl: Activeer Logboek

en: Debug Log
nl: Debug Logboek

en: Manage the sync flow between your Store calendar and Google calendar.
nl: De synchronisatierichting tussen de agenda van je winkel en je Google Agenda beheren.

en: Sync one way - from Store to Google
nl: Synchronisatie, één kant op: van winkel naar Google

en: Sync both ways - between Store and Google
nl: Synchronisatie, beide kanten op: tussen winkel en Google

en: Sync Preference
nl: Voorkeuren synchronisatie

en: Authorization
nl: Authoriseren

en: Google Calendar
nl: Google Agenda

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen

en: WooCommerce Bookings Data Erased.
nl: WooCommerce Bookings-gegevens gewist.

en: Booked order ID
nl: Bestellings-ID reservering

en: Booking end
nl: Einde reservering

en: Booking start
nl: Start reservering

en: Booking Number
nl: Reserveringsnummer

note: translators: %s: documentation link
en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
nl: Bij het gebruik van deze extensie kunnen persoonsgegevens mogelijk worden opgeslagen of worden gedeeld met een externe service. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie over hoe dit werkt, waaronder wat je mogelijk in je privacybeleid wilt opnemen.</a>

en: WooCommerce Bookings Data
nl: WooCommerce Bookings-gegevens

en: Past Bookings
nl: Vorige reserveringen

en: Upcoming Bookings
nl: Aankomende reserveringen

en: Today's Bookings
nl: Reserveringen voor vandaag

en: All bookings start and end times except where stated differently are displayed in the following timezone:
nl: Tenzij expliciet anders vermeld, worden alle start- en eindtijden van reserveringen in de volgende tijdzone weergegeven:

en: Bookings
nl: Boekingen

en: Invalid booking.
nl: Ongeldige boeking.

en: Your booking can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nl: Je reservering kan niet meer worden geannuleerd. Neem alstublieft contact op wanneer u hulp nodig heeft.

en: Your booking was cancelled.
nl: Je reservering is geannuleerd.

en: Booking Person Discount (Amount Off Per Person)
nl: Persoonskorting reservering (korting per persoon)

en: A booking that requires confirmation has been removed from your cart. It is not possible to complete the purchased along with a booking that doesn't require confirmation.
nl: Een boeking die bevestiging nodig heeft van de beheerder is verwijderd uit je winkelwagen. Het is niet mogelijk om deze aankoop te voltooien met een boeking die geen bevestiging nodig heeft.

note: translators: Admin notice with list of titles and links to bookable products removed from cart.
en: Bookings for %s have been removed from your cart due to inactivity.
nl: Reserveringen voor %s zijn uit je winkelwagen verwijderd wegens inactiviteit.

note: translators: Admin notice with title and link to bookable product removed from cart.
en: A booking for %s has been removed from your cart due to inactivity.
nl: Een reservering vor %s is uit je winkelwagen verwijderd wegens inactiviteit.

en: End time
nl: Eindtijd

en: Ends
nl: Eindigt

note: translators: %d: booking duration in hours
en: %d Hour | %d Hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

note: translators: %d: booking duration in minutes
en: %d Minute | %d Minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

note: translators: 1: quantity available
en: %d left | %d left
nl[0]: %d over
nl[1]: %d over

en: Start time
nl: Starttijd

en: Starts
nl: Begint

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: block | blocks
nl[0]: blok
nl[1]: blokken

note: translators: %s: product duration in minutes
en: &times; %s minutes
nl: &times; %s minuten

note: translators: %s: product duration in hours
en: &times; %s hours
nl: &times; %s uren

en: Night(s)
nl: Nacht(en)

note: translators: %s: product duration in nights
en: &times; %s nights
nl: &times; %s nachten

note: translators: %s product duration in days
en: &times; %s days
nl: &times; %s dagen

note: translators: %s: product duration in weeks
en: &times; %s weeks
nl: &times; %s weken

note: translators: %s: product duration in months
en: &times; %s Months
nl: &times; %s Maanden

en: Store server time:
nl: Servertijd winkel:

en: To clear selection, pick a new start date
nl: Kies een nieuwe startdatum om de selectie te wissen

en: Please select the options for your booking and make sure duration rules apply.
nl: Kies de opties voor je reservering en zorg dat de tijdsduurregels toegepast worden.

en: Dates
nl: Data

en: Choose an End Date
nl: Kies een Eind Datum

en: Choose a Start Date
nl: Kies een Start Datum

en: This date is available
nl: Deze datum is beschikbaar

en: This date is partially booked - but bookings still remain
nl: Deze datum is deels geboekt, maar er zijn nog plaatsen

en: This date is fully booked and unavailable
nl: Deze datum is volgeboekt en niet beschikbaar

en: This date is unavailable
nl: Deze datum is niet beschikbaar

en: Previous
nl: Vorige

en: Close
nl: Sluit

en: Date
nl: Datum

en: Sorting order.
nl: Sorteervolgorde.

en: Quantity of resource.
nl: Hoeveelheid van resource.

en: ID of parent bookable product.
nl: ID van bovenliggend reserveerbaar product.

en: Name of resource.
nl: Naam van resource.

en: Cost per block of resource.
nl: Kosten per blok van resource.

en: Base cost for resource.
nl: Basisprijs voor resource.

en: To date for availability range.
nl: Beschikbaar tot datum.

en: From date for availability range.
nl: Beschikbaar van datum.

en: To time for availability range.
nl: Beschikbaar tot tijd.

en: From time for availability range.
nl: Beschikbaar van tijd.

en: Priority for how availability rule is applied.
nl: Prioriteit voor de toepassing van beschikbaarheidsregel.

en: Whether or not the resource is bookable during the time range.
nl: Of het hulpmiddel wel of niet te boeken is tijdens het tijdsbereik.

en: Availability date/time range type string.
nl: Tekenreeks van soort bereik waarop reserveren beschikbaar is (datum/tijd).

en: Booking can be cancelled by customer.
nl: De klant kan reserveringen annuleren.

en: Days days of week bookings cannot start. Array of numeric day indexes with 0 being Sunday.
nl: Dagen van de week waarop reserveringen niet kunnen beginnen. Reeks van numerieke dagindexes waarbij 0 staat voor zondag.

en: Booking require confirmation.
nl: Reserveringen vereisen bevestiging.

en: Max bookings per block.
nl: Maximaal aantal boekingen per blok

en: Base cost.
nl: Basis kosten

en: How the base cost should be modified.
nl: Hoe de basisprijs moet worden aangepast.

en: Block cost.
nl: Blok kosten

en: How the block cost should be modified.
nl: Hoe de prijs per blok moet worden aangepast.

en: Date range type.
nl: Type datumbereik.

en: Pricing rules.
nl: Prijsregels.

en: Min persons which can be booked per booking.
nl: Minimumaantal personen die per reservering kunnen boeken.

en: Max persons which can be booked per booking.
nl: Maximumaantal personen die per reservering kunnen boeken.

en: Min duration of units a booking can be.
nl: Minimale duur van eenheden die een reservering kan bedragen.

en: Max duration of units a booking can be.
nl: Maximale duur van eenheden die een reservering kan bedragen.

en: Units for min_date_value.
nl: Eenheden voor min_date_value.

en: Min amount af min_date_units into the future a block is bookable.
nl: Minimumaantal min_date_units waarop een blok in de toekomst te reserveren is.

en: Min date value combined with min date unit.
nl: Min date value samen met min date unit.

en: Units for max_date_value.
nl: Eenheden voor max_date_value.

en: Max amount af max_date_units into the future a block is bookable.
nl: Maximumaantal max_date_units waarop een blok in de toekomst te reserveren is.

en: Max date value combined with max date unit.
nl: Maximale waarde van datum met maximale datumeenheid.

en: Product has restricted days.
nl: Product heeft beperkte dagen.

en: Product has resources defined.
nl: Product heeft gedefinieerde resources.

en: Product has persons defined.
nl: Product heeft gedefinieerde personen.

en: Product has different types of persons.
nl: Product heeft verschillende soorten personen.

en: Each person counts as a booking.
nl: Ieder persoon telt als een reservering.

en: Will multiply cost by number of persons.
nl: Kosten met het aantal personen vermenigvuldigen.

en: Time of day first block starts.
nl: Tijdstip waarop het eerste blok begint.

en: Customer can pick a range of days on calendar.
nl: Klant kan een bereik van dagen kiezen in de agenda.

en: Size in duration units of each block.
nl: Grootte in tijdsduureenheden van ieder blok.

en: Unit duration is defined in.
nl: Eenheid waarin de tijdsduur wordt gedefinieerd.

en: How duration is defined.
nl: Hoe de tijdsduur wordt gedefinieerd.

en: Product cost displayed.
nl: Weergegeven productprijs.

en: If 'available' product is bookable unless made unbookable by availability rules.
nl: Als 'beschikbaar', dan is het product reserveerbaar, tenzij het door beschikbaarheidsregels niet reserveerbaar wordt.

en: Product cost.
nl: Productprijs.

en: If true only the first block in checked for availability.
nl: Als waar, dan wordt alleen het eerste blok gecontroleerd op beschikbaarheid.

en: How many limit units in advance users are allowed to cancel bookings.
nl: Het aantal beperkingsteenheden vooraf de gebruikers reserveringen mogen annuleren.

en: The unit limit is defined in. Valid values are 'month', 'day', 'hour', and 'minute'.
nl: De eenheid waarin beperkingen worden gedefinieerd. Geldige waarden zijn 'maand', 'dag', 'uur' en 'minuut'.

en: How the calendar will display on the product page. Valid values are 'always_visible' or ''.
nl: Hoe de agenda de productpagina zal weergeven. Geldige waarden zijn 'always_visible' of ''.

en: Required buffer Period between bookings.
nl: Vereiste bufferperiode tussen reserveringen.

en: Base cost of each block.
nl: Basisprijs van ieder blok.

en: Priority of rule.
nl: Prioriteit van regel.

en: Rule marks things as bookable or not, 'yes' or 'no'.
nl: Regel markeert zaken als wel/niet reserveerbaar, 'ja' of 'nee'.

en: Ending day if 'to' is a time.
nl: Einddag als 'to' een tijd is.

en: Starting day if 'from' is a time.,
nl: Begindag als 'from' een tijd is.

en: Ending month/day/week inclusive.
nl: Eindmaand/-dag/-week meegenomen.

en: Starting month/day/week inclusive.
nl: Startmaand/-dag/-week meegenomen.

en: Availability type.
nl: Type beschikbaarheid.

en: Availability rules defined on product level.
nl: Beschikbaarheidsregels gedefinieerd op productniveau.

en: Apply adjacent buffers.
nl: Buffers voor- en achteraf toepassen.

en: Limit result set to products assigned a specific resource ID.
nl: Beperk resultaten tot producten met een specifieke toegewezen resource-ID.

en: Not a bookable product
nl: Geen reserveerbaar product

en: Whether to bypass trash and force deletion.
nl: Of de prullenbak moet worden omzeild en verwijdering moet worden geforceerd.

en: Unique identifier for the resource.
nl: Unieke identifier voor de bron.

en: Sorry, you are not allowed to access this tab.
nl: Helaas mag je dit tabblad niet openen.

note: translators: %s: file extension
en: Attach %s file
nl: Voeg %s bestand bij

en: Attachment
nl: Bijlage

en: The following tags can be inserted in your message/subject and will be replaced dynamically
nl: De volgende tags kunnen toegevoegd worden aan je bericht/onderwerp en worden dynamisch toegekend

en: The message you wish to send
nl: Het bericht dat je wilt versturen

en: Message
nl: Bericht

en: Email subject
nl: Onderwerp van de e-mai

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Select a booking product...
nl: Selecteer een boekbaar product....

en: Booking Product
nl: Boekbaar Product

note: translators: 1: starting strong tag 2: closing strong tag 3: starting a href tag 4: closing a href tag
en: You may send an email notification to all customers who have a %1$sfuture%2$s booking for a particular product. This will use the default template specified under %3$sWooCommerce > Settings > Emails%4$s.
nl: Je mag een melding per e-mail sturen naar alle klanten die een %1$saankomende%2$s reservering hebben voor een bepaald product. Deze mails worden opgesteld aan de hand van de standaardsjabloon bij %3$sWooCommerce > Instellingen > E-mails%4$s.

en: Next
nl: Volgende

en: Don't create an order for this booking.
nl: Creëer geen order voor deze boeking.

en: Assign this booking to an existing order with this ID:
nl: Wijs deze boeking toe aan een bestaande order met dit ID:

en: Create a new corresponding order for this new booking. Please note - the booking will not be active until the order is processed/completed.
nl: Creëer een nieuwe corresponderende order voor deze nieuwe boeking. Let op - de boeking zal niet actief zijn tot de order is verwerkt/afgerond.

en: Create Order
nl: Creëer Order

en: Select a bookable product...
nl: Selecteer een boekbaar product...

en: Bookable Product
nl: Boekbaar Product

en: You can create a new booking for a customer here. This form will create a booking for the user, and optionally an associated order. Created orders will be marked as pending payment.
nl: Hier kun je een nieuwe boeking voor een klant aanmaken. Dit formulier maakt een boeking aan voor de gebruiker en optioneel, een gekoppelde order. Aangemaakte orders worden gemarkeerd als wachtend op betaling.

en: Booking Data
nl: Boeking Data

en: Save Changes
nl: Sla Wijzigingen Op

en: Past availability are hidden from this list.
nl: Beschikbaarheid in het verleden wordt niet op deze lijst weergegeven.

en: Title
nl: Titel

en: This section will set the availability of your store (ie Open and closed hours). All bookable products will adopt your store's availability.
nl: In dit gedeelte stel je de beschikbaarheid van je winkel in (m.a.w. openingstijden). Alle reserveerbare producten worden aangepast aan de beschikbaarheid van je winkel.

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

note: translators: %s: Additional note added to a booking.
en: Note: %s
nl: Notitie: %s

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Today
nl: Vandaag

en: All Resources
nl: Alle resources

en: All Products
nl: Alle producten

en: Filter By
nl: Filteren op

en: Manage Resources
nl: Beheer Hulpmiddelen

en: New resource
nl: Nieuw hulpmiddel

en: Add/link Resource
nl: Voeg toe/verbind Hupmiddel

en: Resources are used if you have multiple bookable items, e.g. room types, instructors or ticket types. Availability for resources is global across all bookable products.
nl: Hulpmiddelen worden gebruikt wanneer je meerdere boekbare items, bijvoorbeeld kamer types, instructeurs of ticket types, hebt. Beschikbaarheid voor hulpmiddelen geldt voor alle boekbare producten.

en: Customer selected resources allow customers to choose one from the booking form.
nl: Door de klant gekozen hulpmiddelen stellen klanten in staat om er een te kiezen in het boekingsformulier.

en: Automatically assigned
nl: Automatisch toegewezen

en: Customer selected
nl: Door de klant gekozen

en: Resources are...
nl: Hulpmiddelen zijn...

en: The label shown on the frontend if the resource is customer defined.
nl: Het label wordt getoond op de frontend wanneer het hulpmiddel door de klant gekozen kan worden.

en: Edit resource
nl: Bewerk hulpmiddel

en: Remove
nl: Verwijder

en: All matching rules will be applied to the booking.
nl: Alle regels die van toepassing zijn worden toegepast op de boeking.

en: Enter a cost for this rule. Applied to each booking block.
nl: Vul kosten in voor deze regel. Toegepast op ieder blok.

en: Enter a cost for this rule. Applied to the booking as a whole.
nl: Vul kosten in voor deze regel. Toegepast op de gehele boeking.

en: The cost is displayed to the user on the frontend. Leave blank to have it calculated for you. If a booking has varying costs, this will be prefixed with the word "from:".
nl: De kosten worden getoond aan de gebruiker in de frontend. Laat leeg om de kosten te laten berekenen. Wanneer een boeking variërende kosten heeft, worden deze voorzien van het woord "Vanaf:".

en: Display cost
nl: Toon kosten

en: This is the cost per block booked. All other costs (for resources and persons) are added to this.
nl: Dit zijn de kosten per geboekt blok. Alle andere kosten (voor hulpmiddelen en personen) worden hieraan toegevoegd.

en: Block cost
nl: Blok kosten

en: One-off cost for the booking as a whole.
nl: Eenmalige kosten voor de boeking als geheel.

en: Base cost
nl: Basis kosten

en: Date Range with time
nl: Datumbereik met tijd

en: Block count
nl: Aantal Blokken

en: Person count
nl: Aantal Personen

en: Time Range
nl: Tijd Reeks

en: Add Person Type
nl: Voeg Persoon Type Toe

en: Expand all
nl: Toon allen

en: Close all
nl: Sluit allen

en: Person types
nl: Persoon types

en: Person types allow you to offer different booking costs for different types of individuals, for example, adults and children.
nl: Persoon types stellen je in staat om verschillende boeking kosten voor verschillende type personen. Bijvoorbeeld: volwassenen en kinderen.

en: Enable person types
nl: Zet persoon types aan

en: Enable this to count each person as a booking until the max bookings per block (in availability) is reached.
nl: Schakel dit in om ieder persoon als een reservering te tellen, totdat het maximumaantal reserveringen per (beschikbaar) blok is bereikt.

en: Count persons as bookings
nl: Tel personen als boekingen

en: Enable this to multiply the entire cost of the booking (block and base costs) by the person count.
nl: Vink deze optie aan om de totale kosten van de boeking (basis kosten en kosten per blok) te vermenigvuldigen met het aantal personen.

en: Multiply all costs by person count
nl: Vermenigvuldig alle kosten per aantal personen

en: The maximum number of persons per booking.
nl: Het maximum aantal personen per boeking.

en: Max persons
nl: Max. personen

en: The minimum number of persons per booking.
nl: Het minimum aantal personen per boeking.

en: Min persons
nl: Min. personen

en: Description
nl: Omschrijving

en: Block Cost
nl: Kosten per Blok

en: Base Cost
nl: Basis Kosten

en: Person Type Name
nl: Persoon Type Naam

en: Click to toggle
nl: Klik om te wisselen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: before the start date.
nl: voor de start datum

en: Booking can be cancelled until
nl: Boeking kan geannuleerd worden tot

en: Check this box if the booking can be cancelled by the customer after it has been purchased. A refund will not be sent automatically.
nl: Vink dit aan wanneer de boeking geannuleerd kan worden door de klant nadat deze is afgerekend. Een terugbetaling zal niet automatisch in gang worden gezet.

en: Can be cancelled?
nl: Kan geannuleerd worden?

en: Check this box if the booking requires admin approval/confirmation. Payment will not be taken during checkout.
nl: Vink dit aan wanneer de boeking goed moet worden gekeurd door de beheerder. Betaling zal niet direct plaatsvinden

en: Requires confirmation?
nl: Bevestiging benodigd?

en: Calendar always visible
nl: Kalender altijd zichtbaar

en: Display calendar on click
nl: Toon kalender bij klik

en: Choose how the calendar is displayed on the booking form.
nl: Kies hoe de kalender wordt getoond bij het boekingsformulier.

en: Calendar display mode
nl: Kalender weergave modus

en: Lets the user select a start and end date on the calendar - duration will be calculated automatically.
nl: Laat de gebruiker een start-en eindatum kiezen in de kalender - duur wordt automatisch berekend.

en: Enable Calendar Range Picker?
nl: Maak Kalender Reeks Kiezer Beschikbaar

en: The maximum allowed duration the user can input.
nl: De maximum toegestane duur die de gebruiker in kan vullen.

en: Maximum duration
nl: Maximum duur

en: The minimum allowed duration the user can input.
nl: De minimum toegestane duur die de gebruiker in kan vullen.

en: Minimum duration
nl: Minimum duur

en: Minute(s)
nl: Minuut(en)

en: Customer defined blocks of
nl: Door klant gedefinieerde blokken van

en: Fixed blocks of
nl: Vaste blokken van

en: Booking duration
nl: Boeking duur

en: Restrict the days of the week that are able to be selected on the calendar; this will not affect your availability. For more information on restricting start and end days you can
nl: Beperkt de dagen van de week die in de agenda gekozen kunnen worden. Dit heeft geen invloed op je beschikbaarheid. Raadpleeg voor meer informatie over het beperken van start- en einddagen

en: Restrict selectable days?
nl: Kiesbare dagen beperken?

en: view our documentation here.
nl: hier onze documenten.

en: First block starts at...
nl: Eerste blok start op...

en: This option affects how bookings are checked for availability.
nl: Deze optie heeft effect op hoe boekingen worden gecontroleerd op beschikbaarheid.

en: The starting block only
nl: Enkel het start blok

en: All blocks being booked
nl: Alle blokken die worden geboekt

en: Check rules against...
nl: Controleer regels met...

en: This option affects how you use the rules below.
nl: Deze optie heeft effect op hoe je onderstaande regels gebruikt.

en: not-available by default
nl: standaard onbeschikbaar

en: available by default
nl: standaard beschikbaar

en: All dates are...
nl: Alle data zijn...

en: By default buffer period applies forward into the future of a booking. Enabling this option will apply adjacently (before and after Bookings).
nl: Standaard wordt een bufferperiode toegepast aan het einde van een reservering. Door deze optie in te schakelen, wordt de bufferperiode beide kanten op toegepast (voor en na reserveringen).

en: Adjacent Buffering?
nl: Buffers voor- en achteraf?

en: between bookings
nl: tussen reserveringen

en: Require a buffer period of
nl: Verplicht een bufferperiode van

en: Maximum block bookable
nl: Maximum blok boekbaar

en: into the future
nl: in de toekomst

en: Hour(s)
nl: Uur(en)

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Minimum block bookable
nl: Minimum aantal boekbare blokken

en: The maximum bookings allowed for each block. Can be overridden at resource level.
nl: Het maximum aantal boekingen dat is toegestaan voor ieder blok. Kan overschreven worden op hulpmiddel niveau.

en: Max bookings per block
nl: Maximaal aantal boekingen per blok

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Invalid recurring rule
nl: Ongeldige terugkerende regel

en: , except
nl: , tenzij

en: Repeating
nl: Herhalend

en: to
nl: naar

en: Date Range with recurring time
nl: Datumbereik met terugkerende tijd

en: Time Range (all week)
nl: Tijd Reeks (gehele week)

en: Time Ranges
nl: Tijd Reeksen

en: Range of days
nl: Reeks van dagen

en: Range of weeks
nl: Reeks van weken

en: Range of months
nl: Reeks van maanden

en: Date range with time
nl: Datumbereik met tijd

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Google Event
nl: Google-gebeurtenis

en: Google Recurring Event
nl: Google terugkerende gebeurtenis

en: Sunday
nl: zondag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Monday
nl: maandag

en: December
nl: december

en: November
nl: november

en: October
nl: oktober

en: September
nl: september

en: August
nl: augustus

en: July
nl: juli

en: June
nl: juni

en: May
nl: mei

en: April
nl: april

en: March
nl: maart

en: February
nl: februari

en: January
nl: januari

en: Classic Mode
nl: Klassieke modus

en: Calendar Mode
nl: Agendamodus

note: translators: %s: Number of posts that have expired
en: Removed %s expired In Cart booking(s).
nl: %s verlopen reservering(en) verwijderd uit winkelwagen(s).

en: Save/update the booking
nl: Sla op/update de boeking

en: Save Booking
nl: Sla Boeking op

en: Move to trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Booking actions
nl: Acties m.b.t. reserveringen

note: translators: 0: number of bookings that require confirmation, 1: number of bookings that require confirmation
en: <strong>%s booking(s)</strong> require confirmation | <strong>%s booking(s)</strong> require confirmation
nl[0]: <strong>%s reservering(en)</strong> vereist/vereisen bevestiging
nl[1]: <strong>%s reservering(en)</strong> vereist/vereisen bevestiging

note: translators: 0: number of bookings, 1: number of bookings
en: <strong>%s booking(s)</strong> new bookings this month | <strong>%s booking(s)</strong> new bookings this month
nl[0]: <strong>%s reservering(en)</strong> nieuwe reserveringen deze maand
nl[1]: <strong>%s reservering(en)</strong> nieuwe reserveringen deze maand

en: Qty
nl: Aantal

en: Pricing
nl: Prijzen

en: Duration
nl: Duur

en: Cost
nl: Kosten

en: Calendar Connection
nl: Koppeling agenda

en: Timezones
nl: Tijdzones

en: Store Availability
nl: Beschikbaarheid winkel

en: Notification sent successfully
nl: Notificatie succesvol verzonden

en: Please enter a subject
nl: Vul a.u.b. een onderwerp in

en: Please enter a message
nl: Vul a.u.b. een bericht in

en: Please choose a product
nl: Kies a.u.b. een product

en: Settings
nl: Instellingen

en: Send Notification
nl: Stuur Notificatie

en: Calendar
nl: Kalender

en: Add Booking
nl: Boeking toevoegen

en: Add a bookable product
nl: Een reserveerbaar product toevoegen

en: Set my availability
nl: Mijn beschikbaarheid instellen

en: To get set up, you'll need to set your availability or add a bookable product.
nl: Om aan de slag te gaan, moet je je beschikbaarheid instellen of een reserveerbaar product toevoegen.

en: You're almost ready to take bookings!
nl: Je kan bijna beginnen met reserveringen aannemen!

en: End time (local timezone):
nl: Eindtijd (lokale tijdzone):

en: Start time (local timezone):
nl: Starttijd (lokale tijdzone):

en: End time:
nl: Eindtijd:

en: Start time:
nl: Starttijd:

en: Check this box if the booking is for all day.
nl: Vink aan als de boeking voor de hele dag geldt.

en: All day booking:
nl: Reservering voor de hele dag:

en: End date:
nl: Einddatum:

en: Start date:
nl: Startdatum:

en: Booking date &amp; time
nl: Datum en tijd van reservering

en: Parent booking ID:
nl: Hoofdreserverings-ID:

en: Booked product:
nl: Gereserveerd product:

en: Booking specification
nl: Boeking Specificaties

[ctx: Admin booking guest placeholder]
note: translators: 1: guest name
en: Guest (%s)
nl: Gast (%s)

en: Guest
nl: Gast

en: Customer:
nl: Klant:

en: Booking status:
nl: Boeking Status:

en: Date created:
nl: Datum aangemaakt:

en: Order ID:
nl: Order ID

en: General details
nl: Algemene Details

note: translators: 1: bookings addon title
en: Booking type: %s
nl: Type reservering: %s

note: translators: 1: href to order id
en: Linked to order %s.
nl: Gekoppeld aan bestelling %s.

note: translators: 1: booking id
en: Booking #%s details
nl: Gegevens reserveringsnr. %s

note: translators: 1: product type
en: This booking is missing a required add-on (product type: %s). Some information is shown below but might be incomplete. Please install the missing add-on through the plugins screen.
nl: Er ontbreekt een vereiste invoegtoepassing bij deze reservering (producttype: %s). Er worden enkele gegevens hieronder weergegeven, maar deze kunnen onvolledig zijn. Installeer de ontbrekende invoegtoepassing via het scherm voor plugins.

en: It appears the booking product associated with this booking has been removed.
nl: Het lijkt erop dat het reserveringsproduct gekoppeld aan deze reservering is verwijderd.

note: translators: 1: maximum bookable date
en: This booking is scheduled over the product's allowed max booking date (%s). Please ensure this is correct.
nl: Deze boeking is gepland na de maximale boekdatum van dit product (%s). Controleer of dit correct is.

en: This booking is scheduled over 2 years into the future. Please ensure this is correct.
nl: Deze boeking is gepland over 2 jaar. Controleer of dit correct is.

en: Booking Details
nl: Boeking Details

en: Phone:
nl: Telefoonnummer:

en: No billing address set.
nl: Geen factureringadres opgegeven.

en: Address:
nl: Adres

en: Email:
nl: E-mail:

en: Name:
nl: Naam:

en: Customer details
nl: Klant details

en: Error: Could not create item
nl: Fout: Kon item niet aanmaken

en: Error: Could not create order
nl: Fout: Kon order niet aanmaken

en: Invalid order ID provided
nl: Ongeldig order ID opgegeven

en: Please choose a bookable product
nl: Kies een boekbaar product a.u.b.

en: Error - please try again
nl: Fout - Probeer opnieuw a.u.b.

en: All Bookable Products
nl: Alle Boekbare Producten

en: Confirm
nl: Bevestig

en: View
nl: Bekijk

note: translators: 1: a href to booking id
en: Booking #%d
nl: Boeking #%d

en: End Date
nl: Eind Datum

en: Start Date
nl: Start Datum

en: Booked By
nl: Geboekt door

en: # of Persons
nl: Aantal personen

en: Booked Product
nl: Geboekt Product

en: Booking Title
nl: Boekingstitel

note: translators: 1: number of booking statuses change
en: %1$s booking status changed. | %1$s booking statuses changed.
nl[0]: %1$s reserveringsstatus gewijzigd.
nl[1]: %1$s reserveringsstatussen gewijzigd.

en: Mark bookings as unpaid
nl: Boekingen markeren als onbetaald

en: Mark bookings as paid
nl: Boekingen markeren als betaald

en: Cancel bookings
nl: Annuleer boeking

en: Unconfirm bookings
nl: Maak boeking ongedaan

en: Confirm bookings
nl: Bevestig boekingen

note: translators: 1: person id 2: person name 3: person count
en: Person #%1$s - %2$s (%3$s)
nl: Persoonnr. %1$s - %2$s (%3$s)

en: Resource #
nl: Hulpmiddel #

en: Booked by
nl: Geboekt door

en: Person(s)
nl: Perso(o)n(en)

note: translators: 1: number of bookings that are not displayed on calendar day
en: %d more
nl: %d meer

en: (From Google Calendar)
nl: (Van Google Agenda)

en: All Day
nl: De hele dag

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Niet valsspelen, hè!

en: No blocks available.
nl: Geen blokken beschikbaar.

en: Please enter a valid date.
nl: Vul een geldige datum in.

en: Booking cost
nl: Boekingskosten

en: This booking is unavailable.
nl: Deze boeking is niet beschikbaar.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
nl: Aanvraag duurde te lang. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bezoeken

en: Unable to add resource
nl: Het was niet mogelijk om dit hulpmiddel toe te voegen.

en: The resource has already been linked to this product
nl: Dit hulpmiddel is al met dit product geassocieerd.

en: Enable this if this bookable product has multiple bookable resources, for example room types or instructors.
nl: Vink dit aan wanneer dit boekbare product meerdere boekbare hulpmiddelen heeft. Bijvoorbeeld: kamertype of instructeurs.

en: Has resources
nl: Heeft hulpmiddelen

en: Enable this if this bookable product can be booked by a customer defined number of persons.
nl: Vink dit aan wanneer dit boekbare product geboekt kan worden voor een door de klant aan te geven aantal personen.

en: Has persons
nl: Heeft personen

en: Customer
nl: Klant

en: View details
nl: Gegevens weergeven

en: Enter a name for the new resource
nl: Voer een naam in voor dit nieuwe hulpmiddel

en: days
nl: dagen

en: hours
nl: uren

en: minutes
nl: minuten

en: Are you sure you want to remove this resource?
nl: Weet je zeker dat je dit hulpmiddel wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this person type?
nl: Weet je zeker dat je dit persoontype wilt verwijderen?

en: Bookable product
nl: Boekbaar product

en: Booking submitted.
nl: Boeking verzonden.

en: Booking saved.
nl: Boeking opgeslagen.

en: Custom field deleted.
nl: Extra veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Extra veld bijgewerkt.

en: Booking updated.
nl: Boeking bijgewerkt.

en: Persons
nl: Personen

en: Costs
nl: Kosten

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Resources
nl: Hulpmiddelen

en: This tool will clear all expired In Cart bookings.
nl: Deze tool verwijdert alle verlopen reserveringen in winkelwagens.

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear expired In Cart bookings
nl: Verlopen reserveringen verwijderen uit winkelwagens

en: This tool will clean the person types that are not used by any booking or a product.
nl: Met deze tool worden alle soorten personen opgeschoond die niet worden gebruikt bij enigerlei reservering of product.

en: Clean Person Types
nl: Soorten personen opschonen

en: Clean unused Person Types from DB
nl: Ongebruikte soorten personen opschonen vanuit dashboard

en: Bookings Addons
nl: Invoegtoepassingen Bookings

en: bookings-extensions
nl: bookings-extensies

en: Add Range
nl: Voeg reeks toe

en: Priority
nl: Prioriteit

en: If not bookable, users won't be able to choose this block for their booking.
nl: Wanneer dit item niet boekbaar is, kunnen gebruikers dit blok niet kiezen voor hun boeking.

en: Bookable
nl: Boekbaar

en: Range
nl: Bereik

en: Range type
nl: Reeks type

en: The quantity of this resource available at any given time.
nl: De hoeveelheid van deze hulpbron op elke gegeven tijd.

en: Available Quantity
nl: Beschikbare Hoeveelheid

en: Resource details
nl: Hulpmiddel details

en: Edit
nl: Bewerk

en: N/A
nl: N.V.T.

en: Actions
nl: Acties

en: Parent products
nl: Bovenliggende producten

en: Name
nl: Naam

en: Bookable resource name
nl: Naam boekbaar hulpmiddel

note: Description of the plugin
en: Setup bookable products such as for reservations, services and hires.
nl: Stel reserveerbare producten in zoals voor reserveringen, diensten en verhuur.
